Profesjonalne zamiatarki ręczne

Przemysłowe zamiatarki manualne są jednym z najpopularniejszych wyborów w każdej firmie. Mają one kilka zalet, które ciężko osiągnąć przy modelach wymagających zasilania. Znajdujące się w naszej ofercie zamiatarki ręczne z dużym prawdopodobieństwem okażą się niezwykle przydatne w Państwa miejscu pracy. Dlatego zachęcamy do przyjrzenia się temu, co mamy do zaproponowania w dziedzinie manualnej technologii czyszczenia.

Dlaczego zamiatarka prowadzona ręcznie jest dobrym wyborem?

Pierwszą i najlepiej widoczną zaletą urządzeń jest szybkość pracy. Za pomocą odpowiednio dopasowanej do miejsca zamiatarki można kilkakrotnie szybciej uporać się z zadaniami. Co więcej, nie wymaga to wcale większego wysiłku. Jest wręcz przeciwnie. Zamiatarka ręczna do kostki odciąża pracowników od mechanicznych czynności, które mogą spowodować bóle pleców czy stawów. To zasługa przede wszystkim ich przemyślanej konstrukcji. Zamiatarka prowadzona ręcznie – w zależności od modelu – ma regulowane uchwyty. Jest również niezwykle lekka.

Proponujemy dwa rodzaje zamiatarek manualnych. Pierwszy to urządzenia zasilane akumulatorami. Ich głównym atutem jest możliwość zastosowania wewnątrz budynków, ponieważ nie generują żadnych spalin podczas swojego działania. Tak skonstruowana zamiatarka ręczna funkcjonuje ciszej od swojej tradycyjnej alternatywy. Zazwyczaj jednak posiada mniejszy pojemnik na zanieczyszczenia i niższe parametry pracy, co jednak nie musi być wadą – wiele zależy od kontekstu użytkowania.

Drugim rodzajem urządzeń są modele spalinowe. Zamiatarka ręczna do kostki z silnikiem benzynowym jest wydajniejsza i większa, ale też głośniejsza. Wobec tego idealnie nadaje się do wykorzystania na zewnątrz obiektów.

Zamiatarka ręczna do kostki brukowej od profesjonalnego producenta

Jeśli chodzi o wybór konkretnej marki, warto zdać się na naszą wiedzę w tym zakresie. Zebraliśmy wyłącznie sprawdzone rozwiązania od uznanych w branży producentów. Każda zamiatarka do chodnika w asortymencie cechuje się wyjątkową wydajnością, lekkością oraz wytrzymałością. Wobec tego może być użytkowana w trudnych warunkach. Na dodatek zamiatarka ręczna do kostki brukowej marki Tennant, Hako czy Kärcher wyróżnia się znakomitym stosunkiem ceny do jakości. Zakup nawet najbardziej zaawansowanego modelu Nawet najbardziej zaawansowany model nie jest w stanie znacząco nadwyrężyć budżetu żadnego przedsiębiorstwa.

Pomoc w wyborze zamiatarki prowadzonej ręcznie

W zależności od charakteru prowadzonej działalności powinno się postawić na konkretne rozwiązania. To najlepszy sposób na zapewnienie przedsiębiorstwu taniego i wydajnego sprzętu. Wystarczy wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak rodzaj powierzchni pracy zamiatarki ręcznej do kostki, jej waga czy rodzaj zabrudzeń, które mogą się pojawić. Z przyjemnością pomożemy w wyborze modelu, który spełni wszelkie oczekiwania. Dobór odbywa się na podstawie nadesłanych informacji. Indywidualne podejście gwarantuje otrzymanie profesjonalnego sprzętu.

Więcej informacji na temat zamiatarek ręcznych do kostki brukowej udzielimy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego. Serdecznie zachęcamy do zadawania nam pytań.

Urządzenia dobieramy indywidualnie, odpowiednio do specyfiki konkretnych potrzeb.
Zadzwoń lub napisz do nas!
Tel.: 695 159 959
wima@wima24.pl​