Odkurzacze jednofazowe

Odkurzacze przemysłowe RGS jednofazowe

JEDNOFAZOWY ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY ONE22FP

Zaprojektowany we współpracy ze specjalistami w dziedzinie kominiarstwa, zapobiega rozprzestrzenianiu się kurzu i brudu w środowiskach życia swoich klientów; do użycia w ograniczonych przestrzeniach.

Model ten zachowuje wszystkie cechy odkurzaczy przemysłowych. Jest poręczny, przeznaczony do pracy w wąskich przestrzeniach i łatwy do przenoszenia po schodach i przemieszczania w wąskich korytarzach. Moc dwóch silników w połączeniu z niezwykle wysoką i stałą wydajność filtrowania pozwalają na zasysanie dużych ilości materiałów. Charakteryzuje się solidnością i niezawodnością.

Szczegóły oferty:

Zadzwoń lub napisz do nas!

Zadzwoń

695 159 959 

Karta charakterystyki:

Odkurzacze przemysłowe RGS jednofazowe

Jednofazowe odkurzacze przemysłowe ONE32ECO-ONE33ECO-ONE62ECO-ONE63ECO-ONE103ECO

Jednofazowe odkurzacze przemysłowe ONE32ECO-ONE33ECO-ONE62ECO-ONE63ECO-ONE103ECO wyposażone w 2 lub 3 niezależne silniki są idealne do ogólnego sprzątania w środowiskach przemysłowych.

Są wyposażone w zbiorniki o pojemnościach 39, 65 i 100 litrów, łatwo odłaczane dzięki systemowi uwalniania oraz w filtry gwieździste o dużej powierzchni filtracyjnej.

Szczegóły oferty:

Zadzwoń lub napisz do nas!

Zadzwoń

695 159 959 

Karta charakterystyki:

Odkurzacze przemysłowe RGS jednofazowe

JEDNOFAZOWY ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY ONE63ECOH

Model ten został zaprojektowany specjalnie do czyszczenia piekarników, pieców i ich otoczenia w piekarniach i cukierniach. Opracowany dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu przy sprzedaży ponad stu systemów, zainstalowanych w piekarniach supermarketów.

Rezultatem prac jest urządzenie gwarantujące skuteczność czyszczenia charakterystyczną dla odkurzaczy przemysłowych RGS i bezpieczeństwo stosowania w potencjalnie niebezpiecznych warunkach, takich jak wewnętrzne czyszczenie pieców piekarniczych, których temperatury mogą sięgać nawet 250°C. To bezpieczeństwo jest zagwarantowane przez zastosowanie dwóch systemów filtrujących (filtra gwieździstego do wysokich temperatur i filtra absolutnego).

Dodatkowo cały system jest ekwipotencjalny elektrycznie. Sonda temperatury zainstalowana w urządzeniu zatrzymuje ssanie, jeśli temperatura jest zbyt wysoka.

Dzięki zastosowaniu trzech jednofazowych niezależnych silników odkurzacz zapewnia dużą elastyczność użytkowania przy bardzo niskich kosztach.

Szczegóły oferty:

Zadzwoń lub napisz do nas!

Zadzwoń

695 159 959 

Karta charakterystyki:

Odkurzacz przemysłowy jednofazowy

JEDNOFAZOWY ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY ONE63ECOC

Jednofazowy odkurzacz przemysłowy 3-silnikowy o mocy 3300 W, wyposażony w zestaw filtrów kartridżowych Ø460 o łącznej powierzchni filtracyjnej 5 m² z automatycznym systemem czyszczenia sprężonym powietrzem, idealny dla wszystkich tych przypadków, gdy proces ssania nie może być przerwany czyszczeniem filtra.

Szczególnie nadaje się do współpracy z urządzeniami stosowanymi do obróbki podłóg. Na ramie odkurzacza zainstalowano sprężarkę 1,5 kW ze zbiornikiem 24 L.

Szczegóły oferty:

Zadzwoń lub napisz do nas!

Zadzwoń

695 159 959 

Karta charakterystyki:

Odkurzacz przemysłowy jednofazowy Atex

JEDNOFAZOWY ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY A337MX1.3D

Odkurzacz przemysłowy jednofazowy A337MX1.3D stanowi idealne rozwiązanie dzięki swoim niewielkim rozmiarom i jego mocy ssania. Zajmuje tylko 46x100x100 (h) cm przestrzeni. Zawiera jednofazową turbinę bocznokanałową 2,2 kW, przeznaczoną do pracy przez 24 godziny dziennie. Przeznaczony do zasysania pyłów i ścinków w przemysłowych warunkach roboczych sklasyfikowane wg. ATEX dla strefy 22. Odkurzacz został zaprojektowany, skonstruowany i zbudowany zgodnie z wytycznymi EN 60335-2-69 dotyczącymi odkurzaczy przemysłowych i 94/9 / EC do pracy w obszarach sklasyfikowanych ATEX 2-22.

Opróżnianie 29-litrowego zbiornika jest bardzo szybkie dzięki układu opuszczania. System czyszczenia filtra zapewnia doskonałą skuteczność filtracji, w każdych warunkach pracy.

Szczegóły oferty:

Zadzwoń lub napisz do nas!

Zadzwoń

695 159 959 

Karta charakterystyki:

Odkurzacze przemysłowe RGS jednofazowe

JEDNOFAZOWY ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY A63M

Jednofazowe odkurzacze przemysłowe z silnikiem na górze, nadają się do zastosowań przemysłowych do pracy doraźnej, tam gdzie kompaktowy rozmiar jest bardzo ważny. Wyposażone są w urządzenie ssące o mocy 2,2kW, filtr gwieździsty, ręczny otrząsacz filtra i wyjmowany zbiornik o pojemności 65lt.

Model ten jest dostępny również w wersji ATEX strefa 2-22.

Szczegóły oferty:

Zadzwoń lub napisz do nas!

Zadzwoń

695 159 959 

Karta charakterystyki:

Odkurzacze przemysłowe RGS jednofazowe, RGS do oleju, odkurzacz przemysłowy do oleju

JEDNOFAZOWY ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY DO OLEJU ONE72-73SUBOIL

Jednofazowe odkurzacze przemysłowe do pracy doraźnej, kompaktowe z doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Wyposażone są w zbiorniki 70 L do zbierania cieczy i 20 L do zbierania części stałych.

Są one idealnym rozwiązaniem dla średniej wielkości zakładów, które potrzebują zasysać płyny zmieszane z wiórami z obrabiarek za pomocą odkurzacza kompaktowego z doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

Szczegóły oferty:

Zadzwoń lub napisz do nas!

Zadzwoń

695 159 959 

Karta charakterystyki:

Specjalistyczne odkurzacze przemysłowe jednofazowe w ofercie Industrial Cleaning

Proponowane przez naszą firmę odkurzacze jednofazowe stanowią doskonałe rozwiązanie w przypadku, gdy użytkownik liczy na dużą szybkość, wysoką wydajność oraz utrzymującą się przez wiele lat niezawodność pracy urządzeń przeznaczonych do wciągania cieczy, pyłów lub ciał stałych. Trzon naszego asortymentu stanowią bowiem wyroby sygnowane logo marki RGS Vacuum Systems, czyli renomowanego włoskiego producenta odkurzaczy przemysłowych obecnego na rynku od ponad 20 lat. Wytwarzany przez niego sprzęt charakteryzuje się przede wszystkim:

 • wysokim współczynnikiem mocy ssącej,
 • zaawansowanymi technologicznie filtrami o dużej powierzchni wyposażonymi w system czyszczenia,
 • wysoką skutecznością w zakresie filtrowania,
 • pełnią bezpieczeństwa podczas użytkowania za sprawą m.in. systemów zbierania zanieczyszczeń do hermetycznych worków lub systemu ciągłego pakowania (LONGOPAC) – każdy odkurzacz jednofazowy RGS gwarantuje całkowity brak kontaktu użytkownika z potencjalnie niebezpiecznymi wsysanymi substancjami,
 • wysoką jakością wykorzystanych do produkcji komponentów przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny urządzenia.

Odkurzacz jednofazowy w wielu niejednolitych wariantach

W zależności od Państwa potrzeb odkurzacze przemysłowe jednofazowe udostępniamy Państwu w różnych wariantach cenowych, rozmiarowych, pojemnościowych czy wydajnościowych, a także przeznaczonych rozmaitym branżom przemysłu, w tym m.in.:

 • drzewnej,
 • opakowaniowej,
 • tekstylnej,
 • ceramicznej,
 • lakierniczej,
 • budowlanej,
 • stalowej,
 • maszynowej,
 • lotniczej,
 • szklarskiej,
 • farmaceutycznej,
 • chemicznej,
 • budowlanej.

Dysponujemy urządzeniami do wciągania cieczy o niejednolitej gęstości, a także do zasysania pyłów i ciał stałych o niejednorodnej wielkości. Dodatkowo, w przypadku zgłoszenia nam chęci oczyszczania przestrzeni z zanieczyszczeń łatwopalnych i mogących stwarzać ryzyko eksplozji, możemy również zaproponować odkurzacz jednofazowy w modelu opatrzonym certyfikatem ATEX – przeznaczony do pracy stricte w zagrożonych wybuchem strefach.

Poszczególne modele jednofazowych odkurzaczy przemysłowych od Industrial Cleaning mogą być wyposażone ponadto w liczne komplementarne rozwiązania usprawniające ich bazową funkcjonalność, takie jak np. filtry absolutne HEPA do zbierania niebezpiecznych dla zdrowia pyłów, zestawy do automatycznego rozładowywania wciąganych substancji (system LONGOPAC) czy też pływaki mechaniczne stopujące proces zasysania cieczy w momencie osiągnięcia określonego limitu.

Nie tylko odkurzacze jednofazowe

Oprócz wymienionych wcześniej wariantów odkurzaczy przemysłowych jednofazowych, w ramach naszej ogólnej oferty proponujemy również ich odpowiedniki innych rodzajów. Wśród nich znajdują się np. odkurzacze trójfazowe, bateryjne, pneumatyczne, specjalistyczne czy też przeznaczone do wciągania olejów konkretnego typu lub substancji stosowanych w ściśle określonych sektorach przemysłu, takich jak np. branża farmaceutyczna. W przypadku zainteresowania produktami ze wspomnianych kategorii asortymentowych serdecznie zapraszamy do odwiedzenia dedykowanych im działów oraz zachęcamy do kontaktu z naszym personelem doradczym.

industrial-cleaning logo

o nas

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dobór kompleksowych technologii czyszczenia odpowiednich do specyfiki konkretnych zakładów.

kontakt z nami

Zadzwoń do nas

695 159 959, 889 555 535

Adres e-mail

wima@wima24.pl​