Myjki pneumatyczne wysokociśnieniowe

Myjki pneumatyczne DenJet

Model zasilany pneumatycznie
CA12

CA12 to wysokociśnieniowa myjka pneumatyczna, która jest odpowiednia do stosowania tam, gdzie inne środki napędu, takie jak silniki elektryczne lub napędzane paliwem, są niedopuszczalne. Spec: 250 barów, 15 l / min. Silnik pneumatyczny 9,5 kW, dopływ powietrza: 324 m3 / godz. (200 CFM).

Profesjonalne myjki pneumatyczne

Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości, profesjonalne myjki pneumatyczne renomowanego duńskiego producenta Den-Jet. Dostępne myjki z napędem pneumatycznym to zaawansowane technologicznie urządzenia o szerokim zastosowaniu. Zostały wyprodukowane z wytrzymałych materiałów najlepszej jakości. Cechują się wysoką trwałością oraz niezawodnością działania.

W asortymencie mamy pneumatyczne myjki ciśnieniowe o różnych mocach i wartości ciśnienia od 150 do 200 bar. Dostępne modele zasilane powietrzem zostały wyposażone w dysze ze stali nierdzewnej oraz pistolety z metrową lancą, również wykonane ze stali nierdzewnej. Zawierają ponadto rozwijane węże wysokociśnieniowe o długości kilkudziesięciu metrów, które ułatwiają użytkownikom operowanie strumieniem powietrza. Umożliwiają też przedostanie się w trudno dostępne miejsca. Urządzenia są instalowane na wózkach o względnie dużych kołach, co wpływa na komfort użytkowania sprzętu.

Myjki pneumatyczne charakteryzują się wydajnością i użytecznością. Pozwalają na skuteczne i bezpieczne wykonywanie różnego typu zadań.

Pneumatyczna myjka ciśnieniowa – zastosowanie

Dostępne myjki to uniwersalne sprzęty o wszechstronnym zastosowaniu. Nadają się do skutecznego czyszczenia różnego rodzaju pojazdów, maszyn, urządzeń, rur kotłowych, instalacji odpylających czy rur wymienników ciepła. Modele znajdują zastosowanie również w usuwaniu strumieniem wysokociśnieniowym zabrudzeń z rozmaitych powierzchni, np. betonu. Służą ponadto do usuwania farby, rdzy oraz innych zanieczyszczeń.

Profesjonalna pneumatyczna myjka ciśnieniowa to urządzenie, które jest wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Jest powszechnie stosowane m.in. w budownictwie, przemyśle ciężkim, morskim oraz inżynierii.

Specjalistyczne urządzenia wysokociśnieniowe

Dostępne myjki pneumatyczne należą do grupy urządzeń wysokociśnieniowych. Poza modelami zasilanymi powietrzem oferujemy także inne wersje sprzętów sprawdzonej firmy Den-Jet. Proponujemy myjki elektryczne, spalinowe (napędzane dieslem i benzyną) oraz hydrauliczne. Produkty charakteryzują się dużą mocą i wytrzymałością na przeciążenia pracy. Ich atutem jest też wysoka trwałość, solidność, odporność na korozję i uszkodzenia mechaniczne oraz świetna wydajność. Dzięki doskonałym parametrom i zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych myjki sprawdzają się niemal w każdej gałęzi przemysłu.

W asortymencie mamy ponadto szeroki wybór akcesoriów do myjek ciśnieniowych pneumatycznych, a także urządzeń innego rodzaju. Należą do nich m.in. lance, pistolety, węże gumowe i termoplastyczne, dysze płaskie, punktowe, rotacyjne, zawory bezpieczeństwa oraz szereg innych praktycznych artykułów.

Służymy fachowym doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniego modelu myjki wysokociśnieniowej. Dzięki naszemu doświadczeniu i kwalifikacjom z sukcesem dostarczamy klientom rozwiązania i sprzęty, które najlepiej odpowiadają konkretnym potrzebom danej firmy czy osoby prywatnej. Zapewniamy atrakcyjne, konkurencyjne ceny oraz szybką dostawę urządzeń.

Urządzenia dobieramy indywidualnie, odpowiednio do specyfiki konkretnych potrzeb.

Zadzwoń lub napisz do nas!

Tel.: 695 159 959

wima@wima24.pl​