Odkurzacze do zbierania oleju

Odkurzacze przemysłowe RGS jednofazowe, RGS do oleju, odkurzacz przemysłowy do oleju

JEDNOFAZOWY ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY DO OLEJU ONE72-73SUBOIL

Jednofazowe odkurzacze przemysłowe do pracy doraźnej, kompaktowe z doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Wyposażone są w zbiorniki 70 L do zbierania cieczy i 20 L do zbierania części stałych.

Są one idealnym rozwiązaniem dla średniej wielkości zakładów, które potrzebują zasysać płyny zmieszane z wiórami z obrabiarek za pomocą odkurzacza kompaktowego z doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

Szczegóły oferty:

Zadzwoń lub napisz do nas!

Zadzwoń

695 159 959 

Karta charakterystyki:

Odkurzacz RGS do oleju, odkurzacz trójfazowy do oleju

TRÓJFAZOWE ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE DO OLEJU OIL223-OIL225

Odkurzacze przemysłowe trójfazowe do pracy ciągłej z 200L zbiornikiem na ciecz i 60L zbiornikiem na części stałe. Są one idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych średnich zakładów, które wymagają niedużej wielkości, a jednocześnie potrzebują urządzenia dobrej mocy i o dużych pojemnościach dla cieczy i dla wiórów.

Odkurzacze wyposażone są w jednostki ssące o mocy 3 kW lub 5,5 kW.

Szczegóły oferty:

Zadzwoń lub napisz do nas!

Zadzwoń

695 159 959 

Karta charakterystyki:

Odkurzacz RGS do oleju, odkurzacz trójfazowy do oleju

TRÓJFAZOWE ODKURZACZE DO OLEJU A546OIL-A1046OIL

Odkurzacze trójfazowe, ze zbiornikami 400L/600L na ciecz i 60L na ciała stałe, do pracy ciągłej przy czyszczeniu obrabiarek dużych rozmiarów, wyposażone w system szybkiego rozładunku “Easy Way”, który pozwala na rozładunek zassanych wiórów bezpośrednio do pojemnika zbiorczego, a nie za pomocą urządzenia podnoszącego.

Dostępne są jednostki ssącej o mocach 4 kW i 7,5 kW.

Szczegóły oferty:

Zadzwoń lub napisz do nas!

Zadzwoń

695 159 959 

Karta charakterystyki:

Odkurzacze przemysłowe do oleju

Zbieranie resztek oleju, chłodziwa, a także odsysanie cieczy oraz pozostałych zanieczyszczeń przemysłowych wymaga dedykowanych, odpowiednio dopasowanych rozwiązań. Urządzeniami służącymi do skutecznego usuwania różnego rodzaju płynów w zakładach przemysłowych są odkurzacze do oleju, umożliwiające szybkie i niezwykle precyzyjne eliminowanie uporczywych, trudnych do likwidacji plam. Wyposażony w odpowiednio pojemny zbiornik odkurzacz do zbierania oleju może stanowić również skuteczny sposób na pozbywanie się innych zanieczyszczeń, takich jak wióry, opiłki czy pyły, dzięki dodatkowemu, wbudowanemu zbiornikowi na cząstki stałe.

Jak działa odkurzacz do odsysania oleju?

Możliwość jednoczesnego odsysania płynów oraz zanieczyszczeń o stałej strukturze z opcją ich natychmiastowej separacji to jedna największych zalet nowoczesnych odkurzaczy do wiórów i olejów. Tego rodzaju maszyny wyposażone są w zbiorniki o pojemności od kilkudziesięciu do kilkuset litrów, co gwarantuje ich sprawną, wydajną pracę nawet w największych obiektach przemysłowych. Doskonale sprawdzają się przy odsysaniu olejów i płynów technicznych, chłodziwa, pozostałości smarów czy wiórów przylegających do powierzchni pracujących maszyn, posadzek, ścian oraz zbiorników.

W tej kategorii polecamy szeroki wybór markowych produktów, idealnych zarówno dla małych i średnich, jak i dużych zakładów produkcyjnych. W sprzedaży posiadamy jednofazowe oraz trójfazowe odkurzacze do odsysania oleju, wyróżniające się wysoką ergonomią pracy, niezawodnością oraz dużą mocą. Dzięki swojej kompaktowej budowie maszyny zajmują niewiele miejsca, mimo wyposażenia ich w pojemne zasobniki oraz zaawansowane systemy sterujące i oczyszczające.

Wybierz niezawodny odkurzacz do wiórów i cieczy

Wielką zaletą zastosowania przemysłowych odkurzaczy do zbierania olejów jest bogata dostępność akcesoriów, pozwalających skutecznie oczyszczać najbardziej niedostępne szczeliny oraz zakamarki. W połączeniu z dużą mocą ssącą oraz z zaawansowanymi systemami separacji i odprowadzania wiórów, tego rodzaju urządzenia pozwalają w kompleksowy sposób zadbać o czystość na terenie hali produkcyjnej. Dzięki temu wymiernie zmniejsza się ryzyko wypadków oraz awarii pracujących obrabiarek i maszyn.

Odkurzacze do zbierania oleju – oferta Industrial Cleaning

W Industrial Cleaning stawiamy na najwyższą jakość w przystępnej cenie, dlatego każdy odkurzacz do odsysania oleju dostępny w naszej ofercie pochodzi wyłącznie od sprawdzonego, renomowanego dostawcy. W sprzedaży posiadamy m.in. solidne odkurzacze do oleju marki RGS – jednego z liderów branży odkurzaczy przemysłowych, którego asortyment od lat cieszy się popularnością na całym świecie. Zapraszamy do kontaktu w przypadku dodatkowych pytań dotyczących parametrów, funkcjonalności oraz zastosowania oferowanych urządzeń. Służymy swoją wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Z pewnością pomożemy dopasować najlepszy dla danego zakładu odkurzacz do wiórów i olejów, łączący w sobie optymalne parametry pracy, wysoką jakość wykonania oraz przystępną cenę.