Usługi sprzątające dla branży logistycznej

Jak wszystko inne w naszym życiu, konieczne jest, aby nasze środowisko zawodowe było czyste, szczególnie w odniesieniu do pojazdów, a poprzez sprzątanie nie mówimy tu tylko o myciu samochodu, ale również o czyszczeniu wnętrza lub obsłudze technicznej pojazdu.

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządcą floty firmy logistycznej, Twoim obowiązkiem jest zapewnienie właściwej konserwacji pojazdów.

Regularne czyszczenie samochodów ma kluczowe znaczenie, ponieważ ułatwi lepsze funkcjonowanie. Nie sądzisz, że samochód ciężarowy lub osobowy, który nie był czyszczony od dłuższego czasu, zacznie pogarszać swoją wydajność?

Ponadto, zawsze mówi się i jest to prawdą w większości przypadków, że pierwsze wrażenie jest ostatnim wrażeniem. Nie chciałbyś, aby Twój klient i jego klient, z kolei, miał złe wrażenie o Twojej firmie, jeśli pojazd, który do nich dociera wygląda nieczysto.

Oczywistym jest, że klient będzie kształtował wizerunek zarządzania i przywództwa Państwa firmy logistycznej, przyglądając się udostępnionemu mu transportowi. Ponadto czysta flota jest niezbędna do promocji firmy i wzmocnienia jej pozycji na rynku.

Aby utrzymać Twoją flotę w czystości oferujemy szeroki wybór:

  • urządzeń wysokociśnieniowych na zimną i na ciepłą wodę,
  • odkurzaczy,
  • odkurzaczy piorących,
  • odkurzaczy parowych.

Urządzenia dobieramy indywidualnie, odpowiednio do specyfiki konkretnych potrzeb.
Zadzwoń lub napisz do nas!
Tel.: 695 159 959
wima@wima24.pl​

industrial-cleaning logo

o nas

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dobór kompleksowych technologii czyszczenia odpowiednich do specyfiki konkretnych zakładów.

kontakt z nami

Zadzwoń do nas

695 159 959, 889 555 535

Adres e-mail

wima@wima24.pl​