Profesjonalne szorowarki automatyczne

Automaty szorujące dzielą się na:

  • szorowarki prowadzone
  • szorowarki samojezdne

Coś co nas wyróżnia to umiejętność dostosowania urządzeń do potrzeb klienta (nic nas nie ogranicza).

Nasza oferta skierowana jest do Klientów poszukujących profesjonalnych rozwiązań. Automaty szorujące są urządzeniami, które zmodyfikują dotychczasowe techniki sprzątania powierzchni płaskich.

Szorowarki które mamy w naszej ofercie to produkty wysokiej jakości, które potrafią zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Proponujemy Państwu automaty samojezdne oraz takie, które wymagają obsługi operatora. Nasi klienci, szukając profesjonalnych szorowarek, mogą spodziewać się, że otrzymają urządzenia które charakteryzuje duża wytrzymałość, prostota obsługi oraz niezawodność.

Różnego rodzaju oferowane szczoty  idealnie sprawdzają się zarówno do prania dywanów i wykładzin jak również bieżącego czyszczenia powierzchni.

Natomiast dobór padów zależy od tego jakie zadanie stawiamy przed szorowarką. Maszyna może pracować z padami twardymi, które posłużą między innymi do zdzierania starych warstw ochronnych lub bardzo mocnego i długotrwałego zabrudzenia, z kolei pady delikatniejsze użyjemy do bieżącego czyszczenia posadzki, lub do polerowania powierzchni.

Dobór szorowarki zależy głównie od parametrów technicznych.

Aby jak najlepiej dobrać szorowarkę, należy najpierw ocenić jak duże jest pomieszczenie, z jakimi zabrudzeniami mamy do czynienia na co dzień, a także jakiego rodzaju jest posadzka oraz ogólne warunki użytkowania maszyny. Takie informacje pozwolą nam sprecyzować zakres urządzeń, które w 100% sprawdzą się.

Utrzymanie czystości w każdej firmie czy instytucji publicznej wymaga zainwestowania w nowoczesne rozwiązania. Tylko zaawansowane technologie są w stanie zapewnić wymagany porządek przy minimum wysiłku i wydatków związanych ze środkami czystości. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na profesjonalne szorowarki, które znajdują się w naszej ofercie. Ich parametry techniczne pozwalają na zastosowanie niemal w każdym miejscu. Wystarczy znaleźć odpowiadający zapotrzebowaniu model.

Szorowarki prowadzone i samojezdne w naszej ofercie

Na naszą ofertę składają się dwa rodzaje maszyn. Każda z nich ma swoje zalety, dzięki którym stają się niezastąpionym elementem wyposażenia każdego nowoczesnego przedsiębiorstwa.

Szorowarki samojezdne jednym z lepszych dostępnych na rynku rozwiązań. Swoją popularność zawdzięczają prostej obsłudze oraz wydajności. Zadaniem operatora jest jedynie kierowanie maszyną w miejsce, które ma zostać wyczyszczone. Resztą zajmie się szorowarka samojezdna. To przekłada się bezpośrednio na szybkość wykonywanej pracy. Na dodatek maszyna zwiększa komfort pracowników, którzy oszczędzają energię na pozostałe obowiązki.

Z kolei szorowarki prowadzone ręcznie mają mniejsze wymiary. Wobec tego znajdą swoje zastosowanie w obiektach o ograniczonej przestrzeni. Mogą również stanowić uzupełnienie samojezdnych modeli, które nie mogą dostać się w trudno dostępne miejsca.

Szorowarki samojezdne dla każdej gałęzi biznesu

Nasze maszyny sprawdzą się w każdym miejscu, które potrzebuje szybkiego i dokładnego czyszczenia na całej powierzchni. Dla przykładu mogą to być wielkopowierzchniowe magazyny, ośrodki wypoczynkowe nad morzem, biura typu open space czy obiekty sportowe. Szorowarki automatyczne w tego typu budynkach są obecnie coraz częstszym widokiem. I trudno się temu dziwić. Ze względu na wydajność czyszczenia i prostotę obsługi z powodzeniem zastępują alternatywne metody w tej dziedzinie.

Szorowarki w okazyjnej cenie

Równie ważny, co parametry, jest koszt zakupu. Zbyt drogie urządzenia mogą okazać się po prostu nieopłacalne. Minimalizacja wydatków związanych z utrzymaniem czystości jest jednym z priorytetów w każdej firmie. Wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że nie może się to odbyć kosztem czystości oraz bezpieczeństwa pracowników i klientów. Właśnie dlatego nasze szorowarki automatyczne są tak dobrym rozwiązaniem.

Utrzymujemy konkurencyjność cen poprzez korzystne umowy partnerskie z najważniejszymi markami na rynku. W efekcie możemy zaproponować klientom wyjątkową ofertę. Wszystkie dostępne modele można zakupić za pieniądze, które z całą pewnością nie nadwyrężą firmowego budżetu.

Szorowarki automatyczne dostosowane do potrzeb klienta

Na wybór konkretnego urządzenia wpływa kilka czynników. Na samym początku należy więc je zidentyfikować i na tej podstawie dokonać wyboru szorowarki samojezdnej albo prowadzonej. Jakie informacje są szczególnie przydatne? Przede wszystkim powierzchnia obiektu. Im więcej pomieszczeń do czyszczenia, tym większą wydajnością musi cechować się sprzęt. Ponadto trzeba wziąć pod uwagę rodzaj posadzki, na której będzie musiała pracować szorowarka automatyczna. Źle dobrane pod tym względem urządzenie może sprawiać kłopoty w eksploatacji.

Warto jeszcze zwrócić uwagę na to, z jakimi zabrudzeniami będzie mieć do czynienia szorowarka. Czy będą to tłuste plamy? A może tylko kurz lub błoto? A może maszyna musi być przygotowana na każdy rodzaj zanieczyszczenia, jak np. na dworcu? W zależności od odpowiedzi można wybrać zupełnie różne modele szorowarek.

Do tego dochodzą jeszcze tzw. ogólne warunki użytkowania maszyny. Jak więc widać, sporo czynników należy wziąć pod uwagę. Na szczęście nasi fachowcy doskonale znają wszystkie modele w naszej ofercie, dlatego po otrzymaniu niezbędnych informacji będą w stanie znaleźć konkretną szorowarkę. To najlepsza gwarancja zakupu urządzenia, które sprawdzi się w danych warunkach.

Zachęcamy wobec tego do skontaktowania się z nami. Na pytania odpowiemy zarówno drogą telefoniczną, jak i mailową. Nasi specjaliści pomogą w wyborze najlepszej szorowarki prowadzonej bądź samojezdnej.

Tradycyjne szczotki – a nawet mopy – dość szybko tracą swoją wartość użytkową. Ich miejsce zajmują nowocześniejsze rozwiązania. Szorowarki są co prawda większą inwestycją, ale w dłuższej perspektywie okazują się tańsze w eksploatacji. Wynika to z ich konstrukcji oraz sposobu użytkowania.

Zaawansowane maszyny sprzątające

Główną zaletą znajdujących się w naszym sklepie urządzeń jest wszechstronność. Sprawdzą się praktycznie w każdym miejscu, które potrzebuje szybkiego, dokładnego oraz taniego wyczyszczenia powierzchni płaskich. Mowa przede wszystkim o obiektach odwiedzanych codziennie przez setki, jeśli nie tysiące ludzi. Pracownicy wyposażeni w szorowarki uporają się z zadaniem znacznie szybciej, niż gdyby wykorzystywali w tym samym celu zwykły mop ze szczotką. Co więcej, przyniesie to zakładowi wyraźne oszczędności, ponieważ do uzyskania zadowalającego efektu prezentowany sprzęt nie potrzebuje tak dużej ilości środków pielęgnacyjnych.

Dysponujemy dwoma rodzajami urządzeń. Pierwsze, samojezdne maszyny sprzątające, wymagają jedynie niewielkiej ingerencji operatora, który wskazuje kierunek oraz miejsce czyszczenia. Urządzenie przeprowadza proces w sposób automatyczny. Drugi model, czyli szorowarki prowadzone ręcznie, posiadają regulowany gryf, który pozwala dostosować je do wysokości obsługującej je osoby. W efekcie korzystanie z nich jest równie przystępne, ale można je wykorzystać w trudno dostępnych miejscach (znajdujących się np. w niewielkich magazynach).

Wygoda użytkowania szorowarek

Nie można zapomnieć o innym ważnym aspekcie korzystania ze sprzętu sprzątającego. Wygoda użytkowania ma bezpośredni wpływ na efektywność czyszczenia. Pracownicy stosujący samojezdne maszyny sprzątające rzadziej skarżą się na urazy kręgosłupa oraz inne dolegliwości związane z tradycyjnym myciem podłóg. Dzięki temu rzadziej potrzebują zwolnień lekarskich. Ponadto wykazują większe zadowolenie ze swojego miejsca pracy, co nie pozostaje bez wpływu na wizerunek firmy inwestującej w samojezdne lub prowadzone ręcznie szorowarki.

Urządzenia dobieramy indywidualnie, odpowiednio do specyfiki konkretnych potrzeb.
Zadzwoń lub napisz do nas!
Tel.: 695 159 959
wima@wima24.pl​