Szorowarki automatyczne

Automaty szorujące dzielą się na:

  • szorowarki prowadzone
  • szorowarki samojezdne

Coś co nas wyróżnia to umiejętność dostosowania urządzeń do potrzeb klienta (nic nas nie ogranicza).

Nasza oferta skierowana jest do Klientów poszukujących profesjonalnych rozwiązań. Automaty szorujące są urządzeniami, które zmodyfikują dotychczasowe techniki sprzątania powierzchni płaskich.

Szorowarki które mamy w naszej ofercie to produkty wysokiej jakości, które potrafią zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Proponujemy Państwu automaty samojezdne oraz takie, które wymagają obsługi operatora. Nasi klienci, szukając profesjonalnych szorowarek, mogą spodziewać się, że otrzymają urządzenia które charakteryzuje duża wytrzymałość, prostota obsługi oraz niezawodność.

Różnego rodzaju oferowane szczoty  idealnie sprawdzają się zarówno do prania dywanów i wykładzin jak również bieżącego czyszczenia powierzchni.

Natomiast dobór padów zależy od tego jakie zadanie stawiamy przed szorowarką. Maszyna może pracować z padami twardymi, które posłużą między innymi do zdzierania starych warstw ochronnych lub bardzo mocnego i długotrwałego zabrudzenia, z kolei pady delikatniejsze użyjemy do bieżącego czyszczenia posadzki, lub do polerowania powierzchni.

Dobór szorowarki zależy głównie od parametrów technicznych.

Aby jak najlepiej dobrać szorowarkę, należy najpierw ocenić jak duże jest pomieszczenie, z jakimi zabrudzeniami mamy do czynienia na co dzień, a także jakiego rodzaju jest posadzka oraz ogólne warunki użytkowania maszyny. Takie informacje pozwolą nam sprecyzować zakres urządzeń, które w 100% sprawdzą się.

Urządzenia dobieramy indywidualnie, odpowiednio do specyfiki konkretnych potrzeb.
Zadzwoń lub napisz do nas!
Tel.: 695 159 959
contact@industrial-cleaning.pl

industrial-cleaning logo

o nas

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dobór kompleksowych technologii czyszczenia odpowiednich do specyfiki konkretnych zakładów.

kontakt z nami

Zadzwoń do nas

695 159 959, 889 555 535