Odkurzacze specjalistyczne dla przemysłu

Odkurzacze RGS strefa wybuchowa odkurzacz przemysłowy pneumatyczny

ATEX PNEUMATYCZNY ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY AD36X1

Odkurzacze pneumatyczne, zasilane sprężonym powietrzem, z serii “AD” przeznaczone są do stosowania gdy zasilanie elektryczne jest zabronione lub niedostępne. Podciśnienie jest wytwarzane przez system Venturiego. Wersje X1-X2-X3 mogą być stosowane w strefach zagrożonych wybuchem skalsyfikowanych wewnętrznie 21 i 20: oznakowanie Ex II 2/1D.

Wyposażone są w zwężkę Venturiego, filtr gwieździsty Ø360 (antystatyczny dla wersji ATEX) oraz zbiornik 25L, wykonany ze stali nierdzewnej dla wersji ATEX. Jest to najmniejszy model w gamie odkurzaczy pneumatycznych.

Szczegóły oferty:

Zadzwoń lub napisz do nas!

Zadzwoń

695 159 959 

Odkurzacze RGS strefa wybuchowa, odkurzacz pneumatyczny przemysłowy

PNEUMATYCZNY ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY AD46/60-AD46/100

Modele AD46, tak, jak modele mniejsze, przeznaczone są do stosowania gdy zasilanie elektryczne jest zabronione lub niedostępne. Wersje X1-X2-X3 mogą być stosowane w strefach zagrożonych wybuchem skalsyfikowanych wewnętrznie 21 i 20: oznakowanie Ex II 2/1D.

Wyposażone są w zwężkę Venturiego, wyjmowany zbiornik o pojemności 65 lub 100 L, filtr gwieździsty Ø460 (antystatyczny dla wersji ATEX), o powierzchni filtracyjnej 1,9m² do odsysania bardzo drobnego pyłu.

Szczegóły oferty:

Zadzwoń lub napisz do nas!

Zadzwoń

695 159 959 

Karta charakterystyki:

Odkurzacze RGS strefa wybuchowa, odkurzacz przemysłowy akumulatorowy

Odkurzacz przemysłowy z zasilaniem akumulatorowym

Odkurzacz przemysłowy z zasilaniem akumulatorowym, szczególnie nadaje się do czyszczenia dużych powierzchni dzięki możliwości korzystania bez podłączenia do sieci elektrycznej; jego zasięg nie jest ograniczony długością kabli przyłączeniowych. Charakteryzuje się łatwością obsługi i użytkowania.

Może być używany do czyszczenia podłóg dzięki stałej przedniej ssawie, ale także jako odkurzacz przemysłowy do ogólnego sprzątania, jak np. czyszczenie maszyn, po doposażeniu w odpowiednie akcesoria.

Szczegóły oferty:

Zadzwoń lub napisz do nas!

Zadzwoń

695 159 959 

Karta charakterystyki: