Nowoczesne myjki elektryczne ciśnieniowe

Profesjonalne myjki elektryczne ciśnieniowe

Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości, praktyczne i niezawodne myjki elektryczne wysokociśnieniowe renomowanej duńskiej marki Den-Jet. W sprzedaży mamy szeroki wybór modeli do 2500 bar z silnikami elektrycznymi o mocy od 6 do 150 kW. Proponujemy myjki z najpopularniejszych i najbardziej cenionych przez klientów serii: CE20, CE40, CE100 oraz CE150. Każda z kolekcji obejmuje przynajmniej kilka wysokiej klasy, nowoczesnych modeli. Regularnie rozszerzamy asortyment, aby móc zaproponować klientom nowoczesne, wydajne i użyteczne urządzenia dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Dostępne sprzęty cechują się wysoką jakością, trwałością oraz bezpieczeństwem stosowania. Są niezawodne i wydajne. Zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów dobrej jakości, m.in. stali nierdzewnej. Dzięki temu wyróżniają się niezmienną wytrzymałością i funkcjonalnością na lata.

Myjki elektryczne – zastosowanie

Dzięki swym doskonałym parametrom i właściwościom myjki elektryczne ciśnieniowe to idealne narzędzia do ogólnych zastosowań związanych z czyszczeniem. Uniwersalne urządzenia są przeznaczone do używania w przemyśle ciężkim, morskim, inżynierii czy budownictwie. Są powszechnie wykorzystywane do usuwania rdzy, farby, zaprawy, tynku, lakieru, czyszczenia betonu, fasad, rusztowań, mycia dachów, chodników, maszyn budowlanych i pojazdów. Nadają się też do czyszczenia instalacji przemysłowych, rur, zbiorników, kotłów, przewodów kanalizacyjnych, przygotowywania powierzchni do ochrony antykorozyjnej, a nawet cięcia materiałów ściernych.

Nowoczesne myjki wysokociśnieniowe z napędem elektrycznym

Nasze myjki to kompaktowe, lekkie i wygodne w obsłudze sprzęty. Zamontowane w ramie ze stali nierdzewnej jednostki są łatwe do przenoszenia. Składają się z ramy ocynkowanej, zbiornika ze stali nierdzewnej, wbudowanego zaworu bezpieczeństwa wraz z systemem filtrów, wbudowanego układu hamulcowego oraz pompowanych kół.

Standardowe wyposażenie myjek elektrycznych obejmuje dysze punktowe, pistolety z metrową lancą wykonaną ze stali nierdzewnej, olejoodporny kabel elektryczny o długości kilkunastu metrów oraz 20-metrowy wąż. Ponadto urządzenia mogą być wyposażane w dodatkowe akcesoria, takie jak inżektor chemii, dysza rotacyjna, węże, zawory bezpieczeństwa oraz zestaw do piaskowania na mokro.

Bogata oferta myjek wysokociśnieniowych

Poza urządzeniami napędzanymi elektrycznie mamy w ofercie także inne rodzaje i modele myjek wysokociśnieniowych. Proponujemy wersje hydrauliczne, pneumatyczne oraz spalinowe, napędzane dieslem i benzyną. Dostępne sprzęty wyróżniają się świetną odpornością na przeciążenia pracy oraz dużą mocą. Dzięki temu sprawdzają się w każdej gałęzi przemysłu. Nasz asortyment uzupełnia bogata gama akcesoriów przeznaczonych do zwiększenia użyteczności i komfortu korzystania z myjek. Proponujemy m.in. profesjonalne zawory bezpieczeństwa, zawory nożne, lance, pistolety, dysze do czyszczenia rurociągów, punktowe, rotacyjne czy węże gumowe i termoplastyczne UHP.

Wszystkie dostępne myjki elektryczne ciśnieniowe są objęte gwarancją. Zapewniamy korzystne ceny, szybką dostawę oraz fachowe doradztwo specjalistów w zakresie wyboru odpowiedniego rodzaju i modelu urządzenia.

Myjki ultra-wysokociśnieniowe Den-Jet agregaty z silnikiem elektrycznym. Modele DenJet z silnikiem elektrycznym, 15kw, 30kw, 75kw, 112kw,: 15kw, 30kw, 75kw, 112kw,