Urządzenia wysokociśnieniowe dla przemysłu morskiego

  Przemysłowe urządzenia czyszczące dla branży morskiej

Przemysł stoczniowy odgrywa ogromną rolę w światowym handlu. Ponad 80 proc. wartości światowego handlu odbywa się drogą morską.

Sektor stoczniowy odgrywa wielką rolę dla gospodarki światowej. Natomiast gospodarka morska, a także przemysł produkcji i remontów statków mają charakter globalny.

W swoim portfolio mamy urządzenia ultra-wysokociśnieniowe, które są przeznaczone typowo dla przemysłu morskiego (100 – 2500 bar).

Dzięki tym urządzeniom z łatwością poradzimy sobie z usuwaniem większości osadów z większości obszarów (m.in. pokładów, zbiorników balastowych i rur).

Usuwanie zanieczyszczeń urządzeniem do 2500bar jest również najlepszym sposobem na przygotowanie powierzchni do konserwacji (pozwala uniknąć nadmiernej ilości odpadów – jak np. po piaskowaniu). Regularne używanie urządzeń wysokociśnieniowych usuwa sól wraz z wszelkimi zabrudzeniami, przedłużając żywotność powłoki i pozostawiając czystą powierzchnię. Używanie urządzeń od 500 bar zapewnia krótszy czas dokowania, co za tym idzie większy zysk.

Oferta urządzeń ultra-wysokociśnieniowych pomaga zapewnić najwyższy możliwy poziom konserwacji statków w opłacalnej cenie. Oprócz urządzeń, dostarczamy również części zamienne i akcesoria.

Urządzenia dobieramy indywidualnie, odpowiednio do specyfiki konkretnych potrzeb.
Zadzwoń lub napisz do nas!
Tel.: 695 159 959
wima@wima24.pl​

przemysł morski- czyszczenie burty