Odkurzacze przemysłowe

  Odkurzacze przemysłowe

  Nasza oferta - kliknij poniżej i sprawdź

Oferta naszej firmy zawiera odkurzacze przemysłowe:

  • jednofazowe

  • trójfazowe

  • bateryjne

  • pneumatyczne

Proponujemy odkurzacze przemysłowe z silnikiem jednofazowym, trójfazowym, pneumatyczne – zasilane sprężonym powietrzem oraz akumulatorowe. Mogą one być używane do czyszczenia całej fabryki, jak również do ostatecznego usunięcia odpadów i zapobiegania ryzyka ponownego wprowadzenia do cyklu produkcyjnego.

Sprzątanie produktów/zanieczyszczeń z każdej branży przemysłu (drzewny, ceramiczny, farmaceutyczny, winiarski, chemiczny, elektroniczny, opakowaniowy, okrętowy, tworzyw sztucznych, szklarski, tekstylny, transportowy, lakierniczy, spożywczy, tytoniowy, OEM, stalowy, maszynowy, lotniczy, budowlany) jest bardzo odpowiedzialne, gdyż wiele z nich jest łatwopalnych i wybuchowych (jak np. mąka, drewno, aluminium, zboża, cukier itd.), dlatego bardzo ważne jest korzystanie z maszyn i urządzeń z certyfikatem ATEX do pracy w strefach zagrożonych wybuchem.

W naszej ofercie można znaleźć również odkurzacze olejowe – zaprojektowane specjalnie do obróbki, odsysające resztki zmieszane ze smarami i płynami chłodzącymi. Jednostki te mogą zbierać oraz oddzielać pozostałości metalowe z emulsji, które mogą być odzyskane, przefiltrowane i ponownie wykorzystane.

Szeroki zakres oferowanych filtrów, a także odpowiednio dobrane przez nas urządzenia umożliwiają odkurzanie materiałów sypkich z możliwością ich odzyskiwania i ponownego wykorzystania, ponieważ wszystkie części mające kontakt z produktem posiadają certyfikat FDA i są zgodne z rozporządzeniem WE 1935/2004. Wszystko zależy od potrzeb.

Proponowane przez nas odkurzacze charakteryzują się wieloma opcjami rozbudowy, co umożliwia dostosowanie do potrzeb klienta.

  PROPONOWANE ROZWIĄZANIA DLA ODKURZACZY PRZEMYSŁOWYCH:

FILTR ABSOLUTNY HEPA – zestaw filtra absolutnego służącego do zbierania pyłów niebezpiecznych dla zdrowia (m.in. azbest, kobalt, kadm, ołów, beryl, formaldehyd, arsen oraz zarazki, wirusy, bakterie i pleśń)

FILTR ABSOLUTNY HEPA
FILTR ABSOLUTNY HEPA

SYSTEM LONGOPAC – zestaw służący do automatycznego rozładowania zbieranego materiału do podłużnego worka, gdy odkurzacz zatrzymuje się. Zapobiega przed bezpośrednim kontaktem operatora urządzenia ze zbieranym materiałem.

SYSTEM LONGOPAC
SYSTEM LONGOPAC
GRILL I ZAWÓR – zestaw umożliwiający oddzielanie płynów od ciał stałych, oraz opróżniania zbiornika z cieczy zaworem spustowym.
Grill i zawór
Grill i zawór
STOP DLA CIECZY – pływak mechaniczny zatrzymuje zasysanie płynów w momencie osiągnięcia maksymalnego poziomu (system ten nie wyłącza całkowicie turbiny). Sprawdza się przy zasysaniu dużych ilości cieczy.
STOP DLA CIECZY - pływak mechaniczny
STOP DLA CIECZY
WKŁAD CYKLONOWY – zwiększa efekt cyklonu, jak również chroni filtr przed zasysanymi ostrymi elementami ściernymi.
Wkład cyklonowy
Wkład cyklonowy
GRILL I DEPRESOR – zestaw ten umożliwia zbieranie materiału do worka. Dzięki niemu unikamy zassania worka do filtra podczas pracy jednostki ssącej.
Grill i depresor,
Grill i depresor
STAŁA SSAWA PODŁOGOWA – zestaw ten przeznaczony jest do sprzątania podłóg poprzez pchanie odkurzacza.
STAŁA SSAWA PODŁOGOWA
STAŁA SSAWA PODŁOGOWA

  PYŁY WYBUCHOWE

Do pracy w środowiskach ATEX posiadamy szeroką gamę odkurzaczy przemysłowych ATEX i systemów do stref 2, 21 i 22.

Normą, która określa wymagania dotyczące odsysania pyłów palnych jest dyrektywa ATEX 94/9/EG.

Do pyłów palnych możemy zaliczyć m.in.: aluminium, sadza, cynk, papier, drewno, lakier proszkowy, gumę, torf, herbatę, kawę, ziarna, pył hamulcowy, włókna tekstylne, itp.

Pyły wybuchowe
Pyły wybuchowe
industrial-cleaning logo

o nas

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dobór kompleksowych technologii czyszczenia odpowiednich do specyfiki konkretnych zakładów.

kontakt z nami

Zadzwoń do nas

695 159 959, 889 555 535