Specjalistyczne zamiatarki elektryczne

Profesjonalne zamiatarki elektryczne

Zamiatarka jest znakomitą alternatywą dla tradycyjnych metod czyszczenia powierzchni płaskich, takich jak miotła czy dmuchawa do liści. Jej główna przewaga nad konkurencyjnymi rozwiązaniami polega na uniwersalności. Możliwości jej zastosowania jest bowiem bardzo wiele. Na dodatek zamiatarka elektryczna wyróżnia się szeregiem innych zalet. Warto się o tym przekonać na własną rękę.

Zastosowanie zamiatarki elektrycznej w praktyce

Porządki w magazynie czy ogromnych halach, a także w otoczeniu wszelkich obiektów budowlanych są czasochłonne i nierzadko dość kosztowne. Na szczęście zamiatarka elektryczna może znacząco skrócić czas potrzebny na czyszczenie dużych powierzchni. Jest to możliwe dzięki jej dużej wydajności.

Znajdujące się w naszej ofercie zamiatarki zaprojektowano w celu osiągnięcia jak najwyższej mocy niezależnie od rodzaju zanieczyszczeń, z jakimi powinny się uporać. Tak więc zamiatarkę można zastosować do uprzątnięcia kurzów, piachu czy żwiru, a nawet drobnych odłamków szkła, gałęzi oraz liści. Nadaje się do wykorzystania przez cały rok.

Urządzenie zasila się za pomocą prądu, co nie pozostaje bez znaczenia dla eksploatacji. Wersje spalinowe produkują – zgodnie z nazwą – spaliny, co uniemożliwia uruchomienie ich w bezpiecznych warunkach wewnątrz budynków. Zamiatarka elektryczna eliminuje ten problem dzięki akumulatorowi. Ponieważ w wyniku jej działania nie powstają żadne szkodliwe substancje, nadaje się do użytkowania nawet w obecności postronnych osób. Przy okazji funkcjonuje znacznie ciszej, więc z pewnością nie będzie przeszkadzać nikomu znajdującemu się w zakładzie pracy czy hali magazynowej.

Warto również podkreślić, że zamiatarka elektryczna należy do kategorii urządzeń, które mogą działać w miejscach przechowywania żywności. Jest więc naturalnym wyborem dla supermarketów i tym podobnych obiektów wielkopowierzchniowych.

Zalety zamiatarek elektrycznych

Oprócz efektywności oraz uniwersalnego zastosowania, zamiatarki zasilane prądem elektrycznym wyróżniają się znakomitym komfortem obsługi. Operowanie nimi jest wyjątkowo proste ze względu na intuicyjną konstrukcję. Wszystkie najważniejsze funkcje są dostępne dla użytkownika już na pierwszy rzut oka. Poza tym zamiatarki elektryczne nie należą do tak ciężkich urządzeń, jak pozostałe rodzaje. W połączeniu z ergonomicznym kształtem, wygodnymi uchwytami oraz regulacją wysokości sprawiają, że korzystanie z nich nie powinno sprawić nikomu problemów.

Na nasz asortyment składają się urządzenia pochodzące od liderów w branży. Oznacza to niezawodność, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz zachowanie pełnej funkcjonalności bez względu na warunki.

Którą zamiatarkę elektryczną wybrać?

Posiadamy długoletnie doświadczenie w zakresie kompleksowych technologii czyszczenia. To daje naszym klientom gwarancję doboru właściwego dla danego zakładu – albo domu – urządzenia. Zachęcamy w związku z tym do zadawania nam pytań na temat zamiatarek elektrycznych drogą telefoniczną bądź mailową. Podczas rozmowy rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz doradzimy wybór maszyny.

Urządzenia dobieramy indywidualnie, odpowiednio do specyfiki konkretnych potrzeb.
Zadzwoń lub napisz do nas!
Tel.: 695 159 959
wima@wima24.pl​