Profesjonalne myjki hydrauliczne ciśnieniowe

Den-Jet agregat wysokociśnieniowy, myjki ultra-wysokociśnieniowe, modele zasilane hydraulicznie: 20HP​, 40HP​.

Myjki hydrauliczne

Urządzeniami, które pomogą zachować czystość maszyn pracujących w ekstremalnych warunkach, są myjki hydrauliczne ciśnieniowe. W odróżnieniu od tradycyjnych urządzeń elektrycznych, przeznaczonych do wykonywania prac domowych i ogrodowych, tego rodzaju sprzęt pozwala wytworzyć wielokrotnie wyższe ciśnienie, nierzadko przekraczające 1000 barów. Z uwagi na wysoką wydajność oraz przepustowość na poziomie kilkudziesięciu litrów wody na minutę, zaopatrzenie się w myjki wysokociśnieniowe daje gwarancję profesjonalnego czyszczenia najbardziej zanieczyszczonych środowisk przemysłowych.

Ciśnieniowe myjki hydrauliczne – oferta Industrial Cleaning

W tej kategorii proponujemy starannie wyselekcjonowane myjki hydrauliczne napędzane za pomocą układów hydrauliki siłowej. Z uwagi na ich dużą moc oraz wysokie ciśnienie w pracy, wyróżniają je solidna konstrukcja oraz niezwykłe odporny korpus, wykonany z odpowiednio grubej, wytrzymałej blachy z właściwym zabezpieczeniem. Proponowane przez nas modele, np. myjka hydrauliczna CH20 marki DEN JET doskonale sprawdzają się podczas zastosowań profesjonalnych. Płynna regulacja ciśnienia roboczego pozwala na wykonanie najbardziej wymagających prac, takich jak usuwanie pozostałości olejów, smarów, mycie maszyn, dróg, tarasów czy dużych powierzchni magazynowych.

Myjka wysokociśnieniowa – jaki model wybrać?

Wszędzie tam, gdzie tradycyjne urządzenia do użytku domowego nie zdają egzaminu, należy sięgnąć właśnie po profesjonalne myjki hydrauliczne ciśnieniowe. Wybierając odpowiedni sprzęt, warto precyzyjnie określić skalę jego zastosowania w celu dopasowania odpowiednich parametrów, lub postawić na model uniwersalny, jeśli zakres użycia nie przewiduje szczególnie wymagających prac. Najważniejsze właściwości, jakie należy wziąć pod uwagę, przeglądając ciśnieniowe myjki hydrauliczne, to m.in.:

  • maksymalne ciśnienie pracy,
  • wydajność, rozumiana przez ilość wody tłoczonej na minutę,
  • moc silnika urządzenia,
  • sposób transportu (stacjonarne lub przenośne),
  • konstrukcja i sposób zasilania,
  • możliwość podgrzania wody do określonej temperatury,
  • intensywność pracy myjki w cyklu dobowym.

Wykorzystujące ciśnienie cieczy krążącej w zamkniętym, szczelnym obiegu maszyny czyszczące dostępne są w bogatej gamie pod względem parametrów i właściwości. Przykładowo, seria myjek zasilanych hydraulicznie 40HP CH40 DEN JET, w zależności od wybranego modelu, jest w stanie wytworzyć ciśnienie w zakresie od 230 do 1380 barów, osiągając wydajność tłoczenia wody na poziomie 70 l/min.

Myjki hydrauliczne – profesjonalne urządzenia, fachowe doradztwo

Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszej kompleksowej oferty, obejmującej profesjonalne myjki hydrauliczne ciśnieniowe dla różnych sektorów przemysłu. W razie dodatkowych pytań lub trudności z wyborem odpowiedniego rozwiązania służymy fachowym doradztwem oraz pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia. Naszym klientom zapewniamy również kompleksowy serwis urządzeń i przeszkolenie z prawidłowej obsługi. Proponujemy najwyższą jakość w rozsądnych cenach, dzięki czemu zakupy u nas opłacają się podwójnie.