Fachowe zamiatarki uliczne

Specjalistyczna zamiatarka uliczna w wielu różnorodnych wariantach z oferty Industrial Cleaning

W ramach niniejszej podstrony odnajdą Państwo zamiatarki uliczne rekomendowane do oczyszczania szeroko rozumianej przestrzeni miejskiej z piasku, drobnych kamieni, pyłów, kurzu, liści czy relatywnie małych śmieci. Z rozwiązań tego rodzaju powszechnie korzystają na co dzień zarówno państwowe przedsiębiorstwa komunalne, jak i polskie oraz zagraniczne instytucje komercyjne.

Co do zasady typowa zamiatarka uliczna z naszej oferty wyposażona jest w efektywnie działające obrotowe szczotki, które nabierają ściągane z określonej nawierzchni zanieczyszczenia, aby następnie zostały one zassane przez specjalną dmuchawę i zgromadzone w przeznaczonym do tego celu kontenerze. Ponieważ jednak jednym z naszych kluczowych priorytetów jest maksymalne dostosowanie produktu do potrzeb klienta, udostępniane przez nas zamiatarki uliczne mogą zostać wyposażone w rozwiązania komplementarne, takie jak np. dodatkowe zraszacze usprawniające procedurę czyszczenia i zapobiegające podczas jej przeprowadzania unoszeniu się pyłów.

Ponadto proponowane przez nas zamiatarki uliczne mogą zostać również precyzyjnie dopasowane do Państwa indywidualnych oczekiwań w zakresie rodzajów i wielkości zbiorników, tak aby w pełni korespondowały one z ilością oraz typem zbieranych zanieczyszczeń.

Zamiatarka uliczna i wiele więcej

Oprócz samych zamiatarek ulicznych, w naszym asortymencie odnajdą Państwo też ich liczne i mocno zróżnicowane odpowiedniczki innych rodzajów. Spośród najważniejszych z nich wyszczególnić należy przede wszystkim przemysłowe zamiatarki o napędzie spalinowym lub elektrycznym. Dodatkowo w ofercie posiadamy także zamiatarki wyposażone w fotel dla operatora oraz najpopularniejszy typ urządzeń, czyli kompaktowe i ekonomiczne zamiatarki prowadzone ręcznie. W przypadku zainteresowania inwestycją w proponowany przez nas sprzęt serdecznie zapraszamy zatem do zapoznania się z całością dostępnego u nas asortymentu zamiatarek.

Industrial Cleaning – fachowa pomoc w dobrze zamiatarki ulicznej lub innego typu

Wśród czynników determinujących wybór konkretnego rodzaju zamiatarki znajdują się przede wszystkim aspekty takie jak:

  • rodzaj nawierzchni, w ramach której ma pracować urządzenie,
  • wielkość planowanej do czyszczenia przestrzeni,
  • rodzaj zbieranych zanieczyszczeń,
  • limity w zakresie dopuszczalnego w danym miejscu rozmiaru sprzętu,
  • specyfika zamiatanego obszaru – zewnętrzny, wewnętrzny, a może zarówno jeden, jak i drugi?

Ze względu na mnogość dostępnych w naszym asortymencie opcji, a także dużą liczbę wspomnianych wyżej zmiennych, decyzja o zakupie danego modelu zamiatarki ulicznej nie należy do zadań łatwych. W związku z tym, jeżeli w dowolnym momencie pojawią się z Państwa strony jakiekolwiek pytania lub będą Państwo potrzebowali pomocy, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym profesjonalnym personelem doradczym, który w oparciu o wieloletnie doświadczenie i rzetelną wiedzę, zaproponuje Państwu właściwe rozwiązanie.

Urządzenia dobieramy indywidualnie, odpowiednio do specyfiki konkretnych potrzeb.
Zadzwoń lub napisz do nas!
Tel.: 695 159 959
wima@wima24.pl​