wysypisko śmieci, sprzątanie

  Zamiatarki przemysłowe

Zamiatarki dzielimy na:

  • zamiatarki prowadzone ręcznie

  • zamiatarki z fotelem dla operatora

  • zamiatarki przemysłowe

W naszej ofercie znajdą Państwo zamiatarki profesjonalne oraz przemysłowe. Bardzo szerokie zastosowanie zamiatarek sprawia, że można ich używać zarówno wewnątrz obiektów jak i na zewnątrz – wszystko zależy, od doboru odpowiedniego modelu. W zależności od potrzeb, jak również rodzaju czyszczonego podłoża posiadamy zamiatarki zasilane bateryjnie, diesel i LPG. Zamiatarki o dużych zbiornikach i bardzo wytrzymałej obudowie, przeznaczone są do zastosowań typowo przemysłowych. Pozwalają one zbierać zanieczyszczenia od drobnego pyłu, po gruby gruz. Hydrauliczny napęd oraz opróżnianie zbiornika, jak również zastosowanie bezpyłowych filtrów pozwala na pracę nawet w najtrudniejszych warunkach.

Dopasowujemy wielkość i rodzaj opróżniania zbiornika w zależności od ilości i rodzaju zbieranych zanieczyszczeń, jak również indywidualnych potrzeb.

Wszystkie urządzenia przez nas proponowane zapewniają szybsze i wydajniejsze sprzątanie, niezależnie od rodzaju i struktury posadzki (dobieramy urządzenia stricte pod potrzeby). Proponujemy tylko urządzenia sprawdzone i produkowane przez wiodących w branży czyszczeń producentów. Kontakt z nami pozwoli wybrać takie urządzenie które znacznie skróci czas pracy i pozwoli przy tym osiągnąć wysoką skuteczność pracy.

Czynnikami, które decydują o tym jakie urządzenie będzie najodpowiedniejsze są:

  • nawierzchnia na której będzie urządzenie pracowało
  • czy urządzenie będzie pracowało wewnątrz czy na zewnątrz budynku, a może wszędzie
  • jaka duża powierzchnia ma być sprzątana
  • jakie zabrudzenia będą zbierane
  • czy ogranicza nas w jakikolwiek sposób wielkość urządzenia

Poniżej przedstawiamy najpopularniejszy rodzaj urządzenia – zamiatarka prowadzona ręcznie.

Przeznaczone są one do szybkiego zamiatania chodników, ścieżek, magazynów, warsztatów, budynków użyteczności publicznych oraz hal produkcyjnych.

Wyróżniamy wśród nich zarówno małe zamiatarki prowadzone ręcznie, jak również większe modele zasilane elektrycznie, bateryjnie lub spalinowo.

Zamiatarka ręczna
Zamiatarka prowadzona ręcznie

Bardzo dobrą opcją w stosunku do zamiatarek prowadzonych ręcznie, są modele z fotelem dla operatora.

Przeznaczone są głównie do do czyszczenia średnich i dużych powierzchni wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Rewelacyjnie sprawdzają się w dużych halach produkcyjnych, magazynach oraz sklepach.

Urządzenia te charakteryzują się tym, że mogą być wyposażone w wiele funkcjonalnych opcji (zarówno akcesoriów jak i rodzajów zasilania) – co daje nam wszechstronność ich zastosowań.

Zamiatarka z fotelem dla operatora
Zamiatarka z fotelem dla operatora

Zamiatarki przemysłowe są największymi urządzeniami dostępnymi na rynku.

 Urządzenia te są skonstruowane z myślą o bezpieczeństwie pracy, a także by zmaksymalizować wydajność pracy przy jednoczesnej minimalizacji kosztów czyszczenia.

Skutecznie zbierają wszelkiego rodzaju zabrudzenia; od najdrobniejszego pyłu jaki można spotkać w różnego rodzaju zakładach przemysłowych po bardzo duże zanieczyszczenia z którymi borykają się w dzisiejszych czasach firmy zajmujące się recyklingiem.

Jeżeli chodzi o wyposażenie tych maszyn, to można do nich zamontować rozmaite filtry niwelujące zapylenie jak również szczotki zamiatające wykonane z różnego materiału.

Zamiatarka przemysłowa
Zamiatarka przemysłowa

Urządzenia dobieramy indywidualnie, odpowiednio do specyfiki konkretnych potrzeb.
Zadzwoń lub napisz do nas!
Tel.: 695 159 959
contact@industrial-cleaning.pl

industrial-cleaning logo

o nas

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dobór kompleksowych technologii czyszczenia odpowiednich do specyfiki konkretnych zakładów.

kontakt z nami

Zadzwoń do nas

695 159 959, 889 555 535