wysypisko śmieci, sprzątanie

  Wydajne zamiatarki dla branży przemysłowej

Zamiatarki dzielimy na:

W naszej ofercie znajdą Państwo zamiatarki profesjonalne oraz przemysłowe. Bardzo szerokie zastosowanie zamiatarek sprawia, że można ich używać zarówno wewnątrz obiektów jak i na zewnątrz – wszystko zależy, od doboru odpowiedniego modelu. W zależności od potrzeb, jak również rodzaju czyszczonego podłoża posiadamy zamiatarki zasilane bateryjnie, diesel i LPG. Zamiatarki o dużych zbiornikach i bardzo wytrzymałej obudowie, przeznaczone są do zastosowań typowo przemysłowych. Pozwalają one zbierać zanieczyszczenia od drobnego pyłu, po gruby gruz. Hydrauliczny napęd oraz opróżnianie zbiornika, jak również zastosowanie bezpyłowych filtrów pozwala na pracę nawet w najtrudniejszych warunkach.

Dopasowujemy wielkość i rodzaj opróżniania zbiornika w zależności od ilości i rodzaju zbieranych zanieczyszczeń, jak również indywidualnych potrzeb.

Wszystkie urządzenia przez nas proponowane zapewniają szybsze i wydajniejsze sprzątanie, niezależnie od rodzaju i struktury posadzki (dobieramy urządzenia stricte pod potrzeby). Proponujemy tylko urządzenia sprawdzone i produkowane przez wiodących w branży czyszczeń producentów. Kontakt z nami pozwoli wybrać takie urządzenie które znacznie skróci czas pracy i pozwoli przy tym osiągnąć wysoką skuteczność pracy.

Czynnikami, które decydują o tym jakie urządzenie będzie najodpowiedniejsze są:

  • nawierzchnia na której będzie urządzenie pracowało
  • czy urządzenie będzie pracowało wewnątrz czy na zewnątrz budynku, a może wszędzie
  • jaka duża powierzchnia ma być sprzątana
  • jakie zabrudzenia będą zbierane
  • czy ogranicza nas w jakikolwiek sposób wielkość urządzenia

Poniżej przedstawiamy najpopularniejszy rodzaj urządzenia – zamiatarka prowadzona ręcznie.

Przeznaczone są one do szybkiego zamiatania chodników, ścieżek, magazynów, warsztatów, budynków użyteczności publicznych oraz hal produkcyjnych.

Wyróżniamy wśród nich zarówno małe zamiatarki prowadzone ręcznie, jak również większe modele zasilane elektrycznie, bateryjnie lub spalinowo.

Zamiatarka ręczna
Zamiatarka prowadzona ręcznie

Bardzo dobrą opcją w stosunku do zamiatarek prowadzonych ręcznie, są modele z fotelem dla operatora.

Przeznaczone są głównie do do czyszczenia średnich i dużych powierzchni wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Rewelacyjnie sprawdzają się w dużych halach produkcyjnych, magazynach oraz sklepach.

Urządzenia te charakteryzują się tym, że mogą być wyposażone w wiele funkcjonalnych opcji (zarówno akcesoriów jak i rodzajów zasilania) – co daje nam wszechstronność ich zastosowań.

Zamiatarka z fotelem dla operatora
Zamiatarka z fotelem dla operatora

Zamiatarki przemysłowe są największymi urządzeniami dostępnymi na rynku.

 Urządzenia te są skonstruowane z myślą o bezpieczeństwie pracy, a także by zmaksymalizować wydajność pracy przy jednoczesnej minimalizacji kosztów czyszczenia.

Skutecznie zbierają wszelkiego rodzaju zabrudzenia; od najdrobniejszego pyłu jaki można spotkać w różnego rodzaju zakładach przemysłowych po bardzo duże zanieczyszczenia z którymi borykają się w dzisiejszych czasach firmy zajmujące się recyklingiem.

Jeżeli chodzi o wyposażenie tych maszyn, to można do nich zamontować rozmaite filtry niwelujące zapylenie jak również szczotki zamiatające wykonane z różnego materiału.

Zamiatarka przemysłowa
Zamiatarka przemysłowa

Zamiatarki przemysłowe - w jaki sposób wpływają na efektywność pracy?

Wbrew pozorom odpowiednio dobrane zamiatarki przemysłowe mogą znacznie skrócić czas przeznaczony na regularne sprzątanie i tym samym sprawić, że praca stanie się bardziej efektywna. Okazuje się to ważną informacją przede wszystkim dla tych przedsiębiorców, którym zależy na uniknięciu dodatkowo płatnych nadgodzin i którzy nie chcieliby póki co zatrudniać nowych osób. Dzięki swoim właściwościom zamiatarki bardzo dobrze sprawdzają się w różnych warunkach – w zależności od wybranego modelu możemy z powodzeniem używać ich do sprzątania zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Ponadto zamiatarki przemysłowe występują w rozmiarach, które z łatwością można dobrać do wielkości danej hali lub sklepu. W Industrial Cleaning oferujemy klientom starannie wykonane urządzenia, a także pomagamy w ich doborze. W efekcie zakupy przebiegają sprawniej, a wybrana zamiatarka świetnie się sprawdza przez wiele długich lat.

Dlaczego warto zainwestować w zamiatarki przemysłowe?

Nie bez powodu mówi się, że utrzymanie czystości w miejscu pracy ma bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo pracowników, a także na przechowywanie poszczególnych produktów w sposób, który nie wpłynie na ich idealny stan. Często zdarza się, że w fabrykach lub halach, w których na podłodze znajdują się różnego rodzaju nieczystości, pracownicy doświadczają nieprzyjemnych upadków mogących skończyć się poważnymi urazami. Ponadto w przypadku niezbyt czystego otoczenia zatrudnione osoby mają mniej energii i wolniej wykonują codzienne obowiązki. Dlatego też zakup zamiatarek przemysłowych dla wielu przedsiębiorców staje się opłacalną inwestycją, która bardzo szybko się zwraca.

Rozważając, czy profesjonalne zamiatarki będą godnym uwagi pomysłem, warto również zwrócić uwagę na to, w jaki sposób ułatwiają one regularne porządki. Wykorzystując tego typu urządzenia, w znacznie krótszym czasie doprowadzimy pomieszczenie lub zewnętrzny teren do idealnego stanu. Dużą zaletą przemysłowych zamiatarek okazuje się tempo ich pracy, a także pojemne zbiorniki na zanieczyszczenia, których nie trzeba co chwilę wymieniać. W efekcie z łatwością usuniemy zarówno mniejsze, jak i większe nieczystości, które mogą utrudniać pracę.

Czym powinny wyróżniać się godne uwagi zamiatarki?

Decydując się na inwestycję w zamiatarki, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na sposób ich wykonania oraz użyte w tym celu materiały. Urządzenia, które nie będą wyróżniały się precyzyjnym wykonaniem lub powstaną z elementów podatnych na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, bardzo szybko będą wymagały serwisu, generując kolejne koszty. Dlatego też powinniśmy zwrócić uwagę na fakt, że niższa cena tego typu sprzętów często wiąże się z wysokimi kosztami ich utrzymania w przyszłości. W praktyce oznacza to, że lepszym wyborem okazuje się inwestycja w zamiatarki przemysłowe, które będą nam świetnie służyć przez wiele lat.

W Industrial Cleaning zapewniamy klientom duży wybór zamiatarek wyróżniających się starannym wykonaniem oraz atrakcyjną ceną. Dzięki temu urządzenia bardzo dobrze radzą sobie nawet w trudnych warunkach i nie ulegają uszkodzeniom podczas zamiatania ostrych lub nieco większych nieczystości. W efekcie stają się godnym uwagi wyborem w przypadku wszelkiego rodzaju magazynów oraz fabryk. Ponadto niektóre modele mogą być używane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.

Jak wybrać odpowiednią zamiatarkę?

To prawda, że wybór idealnej zamiatarki może okazać się dla wielu przedsiębiorców dużym wyzwaniem. Trudno się temu dziwić – zamiatarki przemysłowe zazwyczaj występują w różnych rodzajach i są przeznaczone do nieco innych pomieszczeń. W Industrial Cleaning oferujemy między innymi zamiatarki ręczne, z fotelem dla operatora oraz przemysłowe, które najlepiej sprawdzają się w większych fabrykach i magazynach. Wybór odpowiedniego modelu w dużej mierze zależy od powierzchni, którą chcemy regularnie czyścić, a także od rodzajów zanieczyszczeń, nawierzchni i wielkości poszczególnych pomieszczeń. Dlatego też, dbając o jak największy komfort naszych klientów, pomagamy w doborze odpowiedniego sprzętu, aby okazał się on udaną inwestycją.

Na korzyść zamiatarek przemawia wiele aspektów ich działania. Są niezwykle wygodne w użytkowaniu, a przy tym wyjątkowo skuteczne. Poza tym są w stanie pracować przez wiele godzin bez konieczności przerwy. Trudno więc dziwić się, że zamiatarki przemysłowe na stałe wpisały się w krajobraz licznych przedsiębiorstw.

Szerokie zastosowanie zamiatarek

Gdzie najbardziej przydają się polecane przez nas urządzenia? Tak naprawdę nie mają wielu ograniczeń. Istnieje jednak kilka obszarów, w których doskonale widać ich ponadprzeciętną skuteczność. Zamiatarki przemysłowe są więc doskonałym wyborem przy sprzątaniu po przeprowadzeniu prac budowlanych. Pozostające po nich zanieczyszczenia sypkie oraz stałe potrzebują mocniejszych i dokładniejszych maszyn.

Z kolei do czyszczenia dużych powierzchni w halach magazynowych czy centrach handlowych przydadzą się modele z miejscem dla operatora. Ułatwiają one pracę osób odpowiedzialnych za sprzątanie, a przy okazji przynoszą lepsze efekty. W tej kategorii znajdują się jeszcze podstawowe zamiatarki ręczne. Są one szczególnie często wybierane przez profesjonalne firmy ze względu na ich dobrą cenę i wydajność. Sprzęt tego typu można zastosować zarówno wywnętrz budynków, jak i na zewnątrz, co czyni go uniwersalnym.

Zamiatarki w dobrej cenie

Wszystkie urządzenia w ofercie są konkurencyjne nie tylko pod względem jakości, ale też ceny. Dokładamy wszelkich starań, aby koszt zakupu utrzymywał się na atrakcyjnym dla naszych klientów poziomie, dzięki czemu na profesjonalne zamiatarki mogą pozwolić sobie nawet mniejsze przedsiębiorstwa.

Urządzenia dobieramy indywidualnie, odpowiednio do specyfiki konkretnych potrzeb.
Zadzwoń lub napisz do nas!
Tel.: 695 159 959
wima@wima24.pl​