Odkurzacze przemysłowe dla farmacji

Odkurzacze przemysłowe Food&Pharma Atex, Odkurzacz przemysłowy Trójfazowy

TRÓJFAZOWY ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY FOOD&PHARMA F230

Trójfazowe mobilne jednostki ssące o mocach 1,5, ze zbiornikiami o pojemności 25 litrów, odpowiednie do zasysania znacznych ilości produktu z urządzeń procesowych, a także stosowane na koniec zmiany roboczej do sprzątania obszaru roboczego.

Modele są dostępne z pełną gamą wyposażenia opcjonalnego, czyniąc je szczególnie przydatnymi w świecie farmaceutycznym. Dostępne również w wersji ATEX.

Szczegóły oferty:

Zadzwoń lub napisz do nas!

Zadzwoń

695 159 959 

Karta charakterystyki:

Odkurzacze przemysłowe Food&Pharma Atex, Odkurzacz przemysłowy RGS trójfazowy

TRÓJFAZOWY ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY FOOD&PHARMA F340

Trójfazowe mobilne jednostki ssące o mocach 2,2 kW, ze zbiornikami o pojemności 48 litrów, odpowiednie do zasysania znacznych ilości produktu z urządzeń procesowych, a także stosowane na koniec zmiany roboczej do sprzątania obszaru roboczego.

Modele są dostępne z pełną gamą wyposażenia opcjonalnego, czyniąc je szczególnie przydatnymi w świecie farmaceutycznym. Dostępne również w wersji ATEX.

Szczegóły oferty:

Zadzwoń lub napisz do nas!

Zadzwoń

695 159 959 

Karta charakterystyki:

Odkurzacze do farmacji

Profesjonalne odkurzacze do farmacji to niezawodne, zaawansowane technologicznie urządzenia o wysokiej skuteczności. Doskonale oczyszczają elementy z rozmaitych zabrudzeń. Dzięki zastosowaniu specjalnych filtrów czyszczących powietrze wydostające się z jednostki ssącej, zabezpieczają obsługujących je operatorów i sprzątane powierzchnie.

Nasz asortyment obejmuje odkurzacze przemysłowe o różnej mocy, pojemności zbiorników oraz innych parametrach, co pozwala dopasować odpowiedni model do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Dostępne urządzenia są zasilane prądem trójfazowym, co sprawia, że mogą niezawodnie pracować w trybie ciągłym, czyli przez całą dobę. Stanowią więc polecaną alternatywę dla modeli jednofazowych, które są przystosowane do pracy przerywanej wiążącej się z częstszym wyłączaniem.

Odkurzacze do farmacji mają możliwość zbierania zabrudzeń na sucho i na mokro. Są przystosowane do pracy w warunkach pomieszczeń czystych, tzw. cleanroomów. Ich zbiorniki, obudowy oraz osłony filtrów są wykonywane z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów, takich jak stal nierdzewna i lakierowana. To sprawia, że urządzenia zachowują swą użyteczność i estetyczny wygląd. Dostępne odkurzacze zostały też wyposażone w profesjonalne systemy otrząsania filtrów.

Odkurzacze do farmacji i innych zastosowań

Ze względu na swą specyfikację i znakomite parametry, urządzenia te nadają się również do innych zadań specjalnych, w tym m.in. jako odkurzacze do przemysłu chemicznego albo spożywczego. Sprzęty te sprawdzają się wszędzie tam, gdzie ważny jest każdy pyłek unoszący się w powietrzu albo pozostający na powierzchni. Odkurzacze do przemysłu spożywczego czy OEM gwarantują efektywne, zgodne z rygorystycznymi kryteriami sprzątanie pomieszczeń, blatów oraz innych przestrzeni.

Oferowane odkurzacze do farmacji i innych zastosowań przemysłowych zapewniają operatorom oraz innym pracownikom dobre warunki pracy dzięki generowaniu odpowiedniego ciśnienia akustycznego w przedziale 64-73 dB. Duża moc urządzeń sprawia, że sprzęty zapewniają skuteczną i wydajną pracę w różnych sytuacjach. Mają możliwość integracji z maszynami produkcyjnymi, takimi jak m.in. maszyny pakujące i
blistrujące oraz automaty formująco-dozujące. Nadają się też do linii produkcyjnych, drażetkarek, kapsułkarek, tabletkarek oraz innych zastosowań.

Sprzęty są przeznaczone do rozwiązywania wszystkich problemów usuwania odpadów, czyszczenia i odpylania, które są ważne dla przemysłu farmaceutycznego, spożywczego czy chemicznego. Nasze odkurzacze spełniają normy dotyczące pracy w specjalnych warunkach wymagających przestrzegania surowych wymogów higienicznych. Posiadają stosowne certyfikaty i atesty poświadczające możliwość bezpiecznego wykorzystywania ich we wspomnianych warunkach.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy i kompetencji specjalistów jesteśmy w stanie sprawnie i fachowo dopasować odpowiednie technologie czyszczenia do specyfiki konkretnych zakładów przemysłowych. Gwarantujemy najwyższą jakość i funkcjonalność odkurzaczy oraz konkurencyjne ceny urządzeń.