Skuteczne czyszczenie maszyn i sprzętów rolniczych

Prowadzenie gospodarstwa rolnego nie jest łatwym zadaniem. Pracujesz od wschodu do zachodu słońca i jeszcze musisz czyścić wszystkie swoje maszyny i urządzenia.

Oczyszczanie z kurzu, błota, obornika i materii roślinnej może być bardzo pracochłonne. Wnikają do niedostępnych szczelin i twardnieją, utrudniając pozbycie się ich.

Myjki ciśnieniowe z gorącą wodą oszczędzają czas i pracę, są to ogromne korzyści dla rolnika. Oszczędność czasu i energii może otworzyć możliwości ukończenia innych prac, które są odkładane, lub spędzenia czasu z rodziną.

Istnieje wiele typów myjek ciśnieniowych na rynku, ale nie wszystkie są sobie równe. Ktoś mieszkający w domu jednorodzinnym może zadowolić się podstawową myjką ciśnieniową z zimną wodą do mycia samochodu, podjazdu czy elewacji. Ale ktoś, kto ma ciężkie czyszczenie do wykonania kilka razy w tygodniu, będzie potrzebował myjki ciśnieniowej o większej mocy najlepiej takiej, która ogrzewa wodę umożliwiając wykonywanie trudnych zadań w sposób bardziej efektywny.

Dla większości rolników profesjonalna elektryczna myjka ciśnieniowa z ciepłą wodą będzie najlepszym wyborem. Komponenty stosowane w profesjonalnych myjkach ciśnieniowych są wysokiej jakości i trwałe, co oznacza, że będą one w stanie wytrzymać większe obciążenia. Zasilanie prądem elektrycznym oznacza, że można ich bezpiecznie używać w stajniach i zagrodach. Wreszcie, gorąca woda pomaga rozbić uporczywe plamy, tłuszcze, olej i grube błoto.

Niezależnie od tego, czy usuwasz błoto i obornik z opon ciągnika, odchody z kurnika, czy plamy po oleju z podjazdu, masz narzędzie umożliwiające właściwe wykonanie zadania.

Myjki ciśnieniowe z gorącą wodą są koniecznością by sprostać wymaganiom w zakresie higieny i bezpieczeństwa podczas czyszczenia kurników, stajni i urządzeń mleczarskich. Ciepło pomaga dezynfekować i zabijać bakterie, podczas gdy zimna woda nie.

Ponadto, czyszczenie każdej szczeliny może pomóc we wczesnym wykryciu problemów z maszynami. Oznacza to szybsze rozwiązywanie problemów i zapobieganie dalszym. Znalezienie przecieku w misce olejowej może nie być największą nowością, ale nie znalezienie go i konieczność naprawy silnika jest znacznie bardziej kosztowne. Ponadto utrzymanie maszyn w czystości pomoże zapobiec korozji wydłużając żywotność maszyn w które zainwestowałeś tak wiele.

Sprzęt rolniczy nie jest tani. Jeśli jednak będziesz czyścić go częściej, będzie on służył dłużej i będzie działał lepiej. Im dłużej działa, tym więcej oszczędzasz i tym lepiej dla Ciebie i Twojej rodziny.

Urządzenia dobieramy indywidualnie, odpowiednio do specyfiki konkretnych potrzeb.
Zadzwoń lub napisz do nas!
Tel.: 695 159 959
wima@wima24.pl​