Myjki spalinowe ciśnieniowe

Den-Jet diesel benzyna 500bar, Petrol, agregaty, hydro-piaskowanie. Modele spalinowe (wersje benzynowe i diesel) CP22-500, CD25-500, CD50-1250

Myjki spalinowe

Przemysłowe myjki ciśnieniowe cechują się sporą mocą, która pozwala im osiągnąć wydajność nieosiągalną dla mniejszych modeli. Nie wszystkie rodzaje sprawdzą się jednak równie dobrze. Do miejsc, w których ma się do czynienia ze szczególnie trudnymi zabrudzeniami, polecamy myjki spalinowe. Ich parametry z pewnością spełnią wszelkie wymagania w zakresie technologii czyszczących.

Myjki spalinowe o bezkonkurencyjnie wysokiej mocy

Główną zaletą maszyn napędzanych paliwem (przede wszystkim benzyną oraz dieslem) jest wyjątkowo wysoka moc. W znaczącej większości przypadków jest ona wyższa od porównywalnych modeli elektrycznych czy hydraulicznych. Myjka wysokociśnieniowa spalinowa może wygenerować strumień wody o ciśnieniu sięgającym nawet 2500 barów przy 300 l/m przepływu pompy. W ofercie posiadamy też modele o mniejszej wydajności, np. 170 barów i 17 l/m.

Na korzyść spalinowych wersji przemawia też wysoka mobilność. Nie potrzebują bowiem podłączenia do zasilania, co pozwala zastosować je w różnych miejscach (np. bez dostępu do źródła prądu; wystarczy wówczas zapewnić urządzeniu zbiornik wodny). Na dodatek myjka spalinowa gorącowodna jest w stanie poradzić sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami, zwłaszcza olejowymi oraz smarowymi. To zasługa połączenia wysokiego ciśnienia wraz z użyciem cieczy o wysokiej temperaturze, co skutecznie rozpuszcza tłuszcze.

Myjki ciśnieniowe spalinowe z naszej oferty powstają przy użyciu wysokogatunkowych materiałów, które gwarantują długoletnią eksploatację. Są też chronione ocynkowaną ogniowo ramą. Odpowiada ona za znakomitą odporność na korozję, co ma ogromne znaczenie w przypadku tego typu maszyn.

Myjka ciśnieniowa spalinowa z pełnym wyposażeniem

Wszystkie urządzenia zawierają w zestawie standardowe wyposażenie, które pozwala skorzystać z ich pełnej funkcjonalności. To m.in. 20-metrowy wąż wysokociśnieniowy (również w wersji termoplastycznej), sterowany spustem pistolet zrzutowy, dysza rozpylająca, nośnik dyszy oraz lanca z pistoletem o bocznym uchwycie. Ponadto myjka ciśnieniowa spalinowa ma gumowe nóżki na narożnikach, co pomaga w utrzymaniu jej stabilności po postawieniu. Transport może odbywać się za pomocą wózków widłowych. Służą do tego kieszenie wraz z uchwytami na czterech rogach. Do tego dochodzi jeszcze specjalnie wygospodarowane miejsce, w którym można przechowywać np. węże ciśnieniowe.

Pomoc w wyborze modelu myjki wysokociśnieniowej spalinowej

W naszej ofercie można znaleźć aż 5 różnych wersji na myjki wysokociśnieniowe, które dzielą się na wiele modeli o odmiennych parametrach. Wybór idealnej maszyny do czyszczenia strumieniem wody może sprawić trochę problemów, dlatego warto w związku z tym skorzystać z naszego doświadczenia. Podpowiemy, która spalinowa myjka ciśnieniowa najlepiej odpowie na potrzeby danego zakładu. Wszystkie maszyny dobieramy indywidualnie, na podstawie podanych przez klienta informacji.

Wystarczy w tym celu skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, do czego serdecznie zachęcamy. Podczas rozmowy odpowiemy też na wszystkie inne pytania związane z myjkami spalinowymi gorącowodnymi.